Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Roudná a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


*****

 Chata Roudná ubytování Roudná

Chcete prožít dovolenou v jižních Čechách? Využijte ubytování v luxusně vybavené chatě s jedinečnou atmosférou. Chata Roudná se nachází v malé stejnojmenné vesničce vzdálené 14 km od historického města Tábor v těsné blízkosti lesů.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetgolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Chata Roudná ubytování Roudná a jeho okolí:

Chcete prožít dovolenou v jižních Čechách? Využijte ubytování v luxusně vybavené chatě s jedinečnou atmosférou. Chata Roudná se nachází v malé stejnojmenné vesničce vzdálené 14 km od historického města Tábor v těsné blízkosti lesů, dvou pískoven a břehů řeky Lužnice. Okolí chaty je tvořeno přírodou lákající k procházkám, mnoha vesnickými hospůdkami a řadou historických památek.Chata Roudná je určena jedné až dvěma rodinám s dětmi a je velmi luxusně vybavena. Mimo jiné i vířivkou, saunou, barem, posilovnou, venkovním bazénem a krbem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Roudná Roudná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Roudná

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Roudná, které nabízí ubytování ve městě (obci) Roudná - Roudná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Roudná. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Roudná - Roudná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Sloup Soběslav
***

Hotel Sloup
[ ubytování Soběslav ]

zařízených pokojích. Kapacita ubytování 13 dvoulůžkových pokojů, 7 trojlůžkových pokojů a 2 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením (vana nebo sprcha), minibarem, telefonem a televizí s možností satelitního příjmu. hotel Soběslav ubytování Sloup Restaurace : Nabízí stravovací kapaci ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon