Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rosice u Brna Rosice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Penzion Nika.


Ubytování Rosice u Brna Penzion Rosice
Náš nově otevřený pension v Rosicích nabízí 14 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. V nabídce jsou pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkový. Cena za osobu 350 Kč/noc, 2osoby/noc/650 Kč, 3osoby/noc/900 Kč.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Nika

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Nika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rosice u Brna - Rosice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Nika. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Rosice u Brna - Rosice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.