Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rosice u Brna Rosice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Rozsocháč ubytování Rosice u Brna Penzion Rosice

Penzion Rozsocháč nabízí kvalitní, levné a příjemné ubytování v Rosicích u Brna s možností stravování (snídaně, obědy, večeře). Penzion se nachází v centru města Rosice s výbornou dostupností k BVV (10min), areálu Masarykova okruhu (5min) a centra Brna
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Rozsocháč ubytování Rosice u Brna Penzion Rosice a jeho okolí:

Penzion Rozsocháč nabízí kvalitní, levné a příjemné ubytování v Rosicích u Brna s možností stravování (snídaně, obědy, večeře). Penzion se nachází v centru města Rosice s výbornou dostupností k BVV (10min), areálu Masarykova okruhu (5min) a centra Brna (15min). Hlídané parkování na pozemku penzionu, další místa na vlastním parkovišti před penzionem. Ubytování je možné od jednolůžkového až po čtyřlůzkový pokoj s vlastním sociálním zařízením.Vybani penzionu : Wi-Fi, TV, Sat, pivnice, restaurace, bar, bezbariérový přístup, letní terasa s grilováním, výborná kuchyně.

V blízkém okolí mnoho zajímavostí – Rosa Coeli, muzeum hornictví a energetiky, jaderná elektrárna Dukovany, Postřižinský pivovar Dalešice, Hadcova step, rozhledny(Menšíkova, Babylon, Květnice), malebné údolí Oslavy, Jihlavy, Rokytné.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Rozsocháč Rosice u Brna - Rosice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Rozsocháč

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Rozsocháč, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rosice u Brna - Rosice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Rozsocháč. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rosice u Brna - Rosice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.