Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rosice u Brna Rosice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Nika ubytování Rosice u Brna Penzion Rosice

Náš nově otevřený pension v Rosicích nabízí 14 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. V nabídce jsou pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkový. Cena za osobu 350 Kč/noc, 2osoby/noc/650 Kč, 3osoby/noc/900 Kč.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Nika ubytování Rosice u Brna Penzion Rosice a jeho okolí:

Pension NIKA ve městě Rosice vám nabízí kvalitní ubytování za velmi příznivou cenu v nově otevřeném pensionu 15 km západně od Brna s kapacitou 34 lůžek. Pension se nachází na okraji Rosic na ulici Brněnská 1339 po levé straně ve směru příjezdu od Brna. Nově postavený rodinný pension otevřený v dubnu 2010 nabízí celkem 14 pokojů, které jsou převážně dvoulůžkové a třílůžkové. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, televizí a internetem (Wi-Fi).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Nika Rosice u Brna - Rosice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Nika

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Nika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rosice u Brna - Rosice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Nika. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rosice u Brna - Rosice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.