Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ratíškovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Statek, Ranč, Farma Růdník ubytování Ratíškovice

Pension a statek Růdník najdete 1,5km východně od obce Ratíškovice na Jižní Moravě.Kapacita je 20 lůžek,hostům je k dispozici restaurace.Růdník je vhodný jak pro milovníky koní(řadí se k největším hřebčínům v ČR),tak pro ty,kteří rádi tráví čas v přírodě.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici letní terasa


Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Růdník ubytování Ratíškovice a jeho okolí:

Kapacita pensionu Růdník je 20 lůžek. Ubytování nabízíme ve dvou dvojlůžkových pokojích, jednom trojlůžkovém, dvou čtyřlůžkových a jednom pětilůžkovém. Hostům je k dispozici společenská místnost, restaurace, uschování kol a venkovní posezení. Ubytování s domácím zvířetem zdarma. Parkoviště v areálu pensionu zdarma. Ubytování v penzionu je vhodné jak pro individuální rekreaci, tak pro pobyty skupin, např. školní pobyty. V areálu pensionu se nachází hřebčín, který svou velikostí patří k největším v ČR. Pro milovníky koní jsou také připraveny služby jako vyjížďka na koni, vyjížďka v kočáře, výuka jízdy na koni. Růdník je vhodý také pro pořádání svateb(kapacita restaurace: uvnitř-25 míst, venku-50 míst, možnost vyjížďky ve svatebním kočáře). Na své si také přijdou nejen rekreační sportovci. Silnice táhnoucí se z Růdníku k nedalekému městu Bzenci, je ideální pro in-line bruslení a cykloturistiku. Osmikilometrová trase vede mírně zvlněným terénem, takže i ti náročnější budou spokojeni.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Růdník Ratíškovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Růdník

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Růdník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ratíškovice - Ratíškovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Růdník. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ratíškovice - Ratíškovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.