Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rataje nad Sázavou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Ratajská Čtrnáctka ubytování Rataje nad Sázavou

Nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného penzionu s vlastním výčepem a společenskou místností na soukromé akce, podnikové večírky, nebo jen za účelem rekreace. Penzion se nachází v Ratajích nad Sázavou ve Středních čechách
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Ratajská Čtrnáctka ubytování Rataje nad Sázavou a jeho okolí:

Nově zrekonstruovaný penzion ve stylu 30. let minulého století, příjemná atmosféra. Nabíime jeden pokoj s vlastním sociálním zařízením a dva dvoupokojové apartmány, každý s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nachází bar, otevřený vždy v pátek a sobou večer, penzion disponuje rozsahlou zahradou s vlastním ohništěm a grilem (momentálně ve výstavbě).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Ratajská Čtrnáctka Rataje nad Sázavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ratajská Čtrnáctka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Ratajská Čtrnáctka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rataje nad Sázavou - Rataje nad Sázavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Ratajská Čtrnáctka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rataje nad Sázavou - Rataje nad Sázavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.