Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rataje nad Sázavou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna Sport-S areál ubytování Rataje nad Sázavou

Areál, který v sezóně "nikdy nespí", leží na pravém břehu řeky Sázavy poblíž vesničky Samopše asi 60 km od Prahy směrem na Brno
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracítenis -poblíž hotelu

Detailní popis objektu Ubytovna Sport-S areál ubytování Rataje nad Sázavou a jeho okolí:

Areál, který v sezóně "nikdy nespí", leží na pravém břehu řeky Sázavy poblíž vesničky Samopše asi 60 km od Prahy směrem na BrnoNabízí ubytování v celkem 7 ubytovnách turistického typu s kapacitou 300 lůžek, možné je také ubytování ve stanech. V ubytovnách jsou 2, 3 a 4lůžkové pokoje, rekonstruované sociální zařízení - společné sprchy, umývárny a WC, klubovna se stolem na stolní tenis a TV se satelitem s možností zapůjčení videa. Klubovnu lze upravit i jako pro pořádání seminářů, kursů a školení. K dispozici je flipchart, data a video projektor.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Sport-S areál Rataje nad Sázavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Sport-S areál

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Sport-S areál, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rataje nad Sázavou - Rataje nad Sázavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Sport-S areál. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rataje nad Sázavou - Rataje nad Sázavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.