Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rakovník a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel & Pizzeria Rozmarýn ubytování Rakovník

Ubytování v novém ***hotelu Rozmarýn s kapacitou 45 lůžek ve standartních pokojích, případně apartmánech, nebo dlouhodobé ubytování pro zahraniční manažery ve velkoplošných apratmánech s veškerými službami a komfortem. Parkoviště vně objektu.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel & Pizzeria Rozmarýn ubytování Rakovník a jeho okolí:

Nově vybudovaný Hotel***Pizzeria Rozmarýn se nachází nedaleko historického centra okresního města Rakovník. Kapacita hotelu je 45 lůžek. K dispozici jsou standartní dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány. všechny pokoje jsou standartně vybaveny tv se satelitním příjmem, telefonem a připojením na síť internet zdarma.Apartmány mají navíc kuchyňku s minibarem a oddělenou ložnici od obývacího pokoje. Hotel má vlastní chráněné parkoviště vně objektu s kamerovým systémem.V přízemí objektu naleznete stylovou italskou restauraci s letní zahrádkou a salonkem pro 20 osob.