Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rakovník a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Lázně pro dva ubytování Rakovník

LÁZNĚ PRO DVA RAKOVNÍK - lázně pro jednoho až dva lidi na hranici biosférické rezervace UNESCO - CHKO Křivoklátsko je zařízení pro Vás, resp. Vás a někoho Vám velmi blízkého!

Detailní popis objektu Hotel Lázně pro dva ubytování Rakovník a jeho okolí:

Jsme na celičkém světě jediné zařízení, které nabízí ubytování a služby jen pro Vás, popř. toho (tu), které s sebou přivedete. Malý rodinný domek Vám otevře svou velkou pohostinnou náruč: čeká Vás pokoj s koupelnou, tedy vanou a WC, přes den skutečně výjimečná péče nebo - absolutní nezájem. Jak si budete přát. Jsme schopni se Vám věnovat do roztrhání těl (našich) a pomocí blahodárných procedur a jedinečného přístupu zajistit ozdravení Vašeho těla a omlazení Vaší duše. Program Vám ušijeme na míru, pokud si nevyberete z naší nabídky. Můžeme si s Vámi povídat o Vašich radostech i problémech a případně hledat možnosti jejich řešení. Ale můžeme také společně mlčet, event. sloužit jako neviditelní džinové z pohádek: neslyšně plnit Vaše přání a ponechat Vás Vašemu klidu a rozjímání či rozkoši z pohodlí a slasti z rozmazlování. Náš dům je malý, ale účelně a komfortně zařízený, v klidné části města, leč blízko jeho centra. Magická místa zde i v okolí Vás"dobijí" pozitivní energií. Jste-li založeni více "hmotařsky", je v Rakovníku spousta možností sportovního i kulturního vyžití.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Lázně pro dva Rakovník

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Lázně pro dva

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Lázně pro dva, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rakovník - Rakovník. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Lázně pro dva. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rakovník - Rakovník, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.