Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rakovník a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel SOLE ubytování Rakovník

Hotel SOLE v Rakovníku se nachází v historickém a obchodním středu města, nedaleko parku, náměstí a pěší zony. Hotel disponuje parkovištěm v objektu a vlastním WI-FI (internetovým) připojením. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou+WC, minibary, SAT TV.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel SOLE ubytování Rakovník a jeho okolí:

Hotel nabízí ubytování se snídaní v kategorii tří i čtyř hvězdiček.

WI-FI internetové připojení v celém objektu zdarma, služby praní a čištění oděvů, sekretářské služby, rezervace letenek a vstupenek, hotelový lobby bar. Hotel provozuje vlastní taxi službu.