Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Radějov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Apartmány Rekreační dům Javor ubytování Radějov

JAVOR je malé ubytovací zařízení na okraji obce Radějov. Součástí je oplocená zahrada s hřištěm a bazénem. Okolí obce je ideální pro turistiku (CHKO Bílé Karpaty), ale také pro poznávání kraje svérázného Moravského Slovácka.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmány Rekreační dům Javor ubytování Radějov a jeho okolí:

JAVOR pro hosty nabízí přízemí objektu, kde jsou dva pokoje, každý s vlastním hygienickým zázemím, společná místnost s krbem, vybavená kuchyně (sporák, mikrovlnka, lednice, nádobí, ...)a sklad pro sportovní potřeby, kola a lyže. Budova je zděná s lehkými dřevěnými stropy, ústředně vytápěná (zemní plyn), napojená na veřejný vodovod s kořenovou čistírnou odpadních vod.

Z haly lze vstoupit do oplocené zahrady, která je zařízena pro zábavu a sport. Součástí vybavení je především zapuštěný bazén, travnaté hřiště, stolní tenis, ohniště s grilem a pískoviště pro nejmenší. V případě zájmu lze také postavit dva stany na podsadě.

Pro parkování je vyhrazený zpevněný prostor před domem, mimo komunikaci.

Obec RADĚJOV má téměř 850 obyvatel a je tradiční rekreační oblastí v Bílých Karpatech. Vedle tradiční hospody s dobrou kuchyní, nabízí také vinárnu a bar, služby dvou prodejen potravin a drobných prodejců zemědělských produktů včetně medu, vína a slivovice.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Rekreační dům Javor Radějov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Rekreační dům Javor

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Rekreační dům Javor, které nabízí ubytování ve městě (obci) Radějov - Radějov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Rekreační dům Javor. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Radějov - Radějov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Queen Bar Radějov

Penzion Queen Bar
[ ubytování Radějov ]

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí, televizí a minibarem.Ubytování Penzion Queen Bar služby: Posedět můžete u venkovního krbu a připravit si vlastní specialitu. Ubytovat se a relaxovat v penzionu Queen můžete i spolu se svými miláčky – pejsky a kočičkami. Přímo v areálu je parkoviště p ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon