Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ráby a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


****

 Penzion Pod Kunětickou horou ubytování Ráby

Restaurace pod Kunětickou horou je areál zábavy, sportu, oddechu a dobrého jídla. Kapacita- restaurace 50 míst,lovecký salonek 60 míst,vinárna 20 míst,letní terasa 100 míst, stodola + terasa 80+40 míst,ranch + terasa 30 + 60 míst, ubytování 30 lůžek.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISA stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Pod Kunětickou horou ubytování Ráby a jeho okolí:

Restaurace-otvírací doba po - so 7,30 - 02,ne 7,30 - 22 hodin.

Bohatý jídelní lístek, stylové intimní posezení přímo v přírodě.Každý pátek a sobotu večery s tancem od 20 hodin. Prostory vhodné pro svatby, školení, recepce, rauty ap.

Vinný sklípek je součástí restaurace,příjemné prostředí, ochutnávky vín, možnost objednání harmoniky.

Staročeská stodola - otvírací doba po - so 11 - 02, ne 11 - 22 hodin.

Stylově upravená stodola,příprava jídla před hostem na grilu a lávových kamenech-selata, krůty, kýty, steaky, špízy, ryby ap.Nezapomenutelné firemní večírky s živou hudbou, svatby, školení oslavy, ap. Každý pátek a sobotu živá hudba od 20 hodin.

Ubytování - k dispozici máme 30 lůžek.Dvoulůžkové apartmány za 990,-Kč včetně snídaně, dvoulůžkové pokoje za 690,-Kč včetně snídaně a turistické pokoje za 130,-Kč za lůžko.

Oddech vám poskytně sauna s přilehlým bazénem a vířivkou.Procházky po okolí, návštěva hradu, prohlídka obory s farmovým chovem jelenů, laní, daňků, muflonů, ovcí, kůzlat, pštrosů...

Sport - sportovní areál- antukové hřiště na tenis, volejbal, nohejbal badminton,pískové hřiště na plážový volejbal, koupání, petqangue.

Ranch - kovbojská kuchyně, opékání buřtů na ohni pod širým nebem, ubytování v TÝ -PÍ, jízdy na koních pro malé i velké, pro začátečníky i pokročilé, svatební vyjížďky, školní výlety - rehabilitace.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pod Kunětickou horou Ráby

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pod Kunětickou horou

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pod Kunětickou horou, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ráby - Ráby. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pod Kunětickou horou. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ráby - Ráby, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion pod Kunětickou horou Staré Hradiště
***

Penzion pod Kunětickou horou
[ ubytování Staré Hradiště ]

nezapomenutelný výhled do širokého okolí a za příznivých podmínek je možno vidět i vrcholky Krkonoš.UbytováníV areálu penzionu můžete využít různé druhy ubytování. Pro hosty hledající pohodlí jsou připraveny prostorné apartmány včetně svatebního speciálu. V penzionu jsou nabízeny komfortně vybavené apartmány pro dvě os ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou