Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pyšely a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Apartmány Villa Pyšely ubytování Pyšely

Ve vile se nachází 13 místností (2x obývák s jídelnou, 2x kuchyň, 3x WC, 2x koupelna, 1x sprchový kout, 7 pokojů). Pokoje i kuchyň jsou kompletně zařízené, včetně ledničky, vařiče, trouby, nádobí. K dispozici televize, rádio. Kolem domu zahrada, garáž.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.vilapysely.cz
Telefon(+420) 604 738 990
 

Detailní popis objektu Apartmány Villa Pyšely ubytování Pyšely a jeho okolí:

Nabízíme ubytování ve vile v Pyšelích u Prahy, ideální pro rodinnou dovolenou nebo dočasný pobyt, například pro řemeslníky, obchodní cestující apod.Ve vile se nachází 13 místností (2x obývák s jídelnou, 2x kuchyň, 3x WC, 2x koupelna, 1x sprchový kout, 7 pokojů). Pokoje i kuchyň jsou kompletně zařízené, včetně ledničky, vařiče, trouby, nádobí. K dispozici televize, rádio. V domě je elektrický proud 220/380 V.Kolem domu je zahrada 600 m2, venkovní krb, garáž, kůlna, dílna a kotelna. Možnost parkování v garáži nebo na zahradě.Pyšely se nachází 30 km od Prahy po dálnici D1 a 12 km od Benešova pro silnici č. 3 (E55). Výborná dopravní dostupnost autem, možnost autobusové dopravy (včetně příměstské pražské), popř. vlakem (nádraží 4 km).V obci se nachází obchod, několik restaurací, pizzerie, pošta, lékárna, škola, muzeum, zámek. Klidné prostředí, hezké okolí, možnost pěších výletů, vhodné pro cyklistiku a relaxaci. V okolí je řeka Sázava a možnost koupání.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Villa Pyšely Pyšely

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Villa Pyšely

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Villa Pyšely, které nabízí ubytování ve městě (obci) Pyšely - Pyšely. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Villa Pyšely. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Pyšely - Pyšely, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.