Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prostřední Svince Dolní Třebonín a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s

Fotogalerie Penzion KOLO.


Ubytování Prostřední Svince Penzion Dolní Třebonín
Ubytování se snídaní v 5ti 3lůžkových pokojích a možností přistýlky. V 2pokojovém apartmánu s 5ti lůžky,kuchyňkou, obývacím a jídelním koutem a 1 2lůžkovém pokoji s bezbarierovým přístupem. Pokoje vybaveny koupelnou a WC a možností připojení k internetu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion KOLO

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion KOLO, které nabízí ubytování ve městě (obci) Prostřední Svince - Dolní Třebonín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion KOLO. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Prostřední Svince - Dolní Třebonín je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.