Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prostřední Bečva a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s


Chata Relax KYČERA ubytování Prostřední Bečva

8 srubových vybavených chat se stravovácími službami v jídelně hotelu se sportovním a kulturním vyžitím v budově,možnost využití víceúčelového sálu pro rodiné a firemní akce. WIFI
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Chata Relax KYČERA ubytování Prostřední Bečva a jeho okolí:

Poloha a dosažitelnost:

Relax Kyčera je bývalé rekreační středisko Tesly Rožnov ELEKTRON. Nachází se na jižním svahu Beskyd, na pravém horním toku řeky Bečvy. Nad námi se rozprostírají malebné kopce Bečovská Kyčera, poutní místo Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje. 200m pod námi se vine dopravní tepna na Makov E442, 35. Vede k nám asfaltová cesta. Cca 300m je vzdálená cyklostezka. Je zde dobrá dostupnost autobusy na zastávku Dolní Bečva - U tabulí. GPS souřadnice: 49°26'46.766"N, 18°13'11.369"V hotelu se nachází - stylová restaurace s krajovými specialitami, víceúčelový sál pro rodinné a firemní akce, školení, svatby, projekce, aerobic, školy v přírodě a pod. Sál je po plné rekonstrukci. U hotelu je hřiště na beach, volejbal, malou kopanou, badminton. V létě bude otevřeno i koupaliště. Nachází se zde camp pro cyklisty a motorkáře, s možností grilování a táboráků. Pro děti je zde trampolína. Je zde krásné prostředí na turistiku, houbaření a pořádání výletů. V areálu se nachází camp pro cyklisty a motorkáře, je možné grilování, táboráky.

Sportovní vyžití: léto-bazén,beachvolejbal,cykloturistika,turistika,nohejbal,tenis,golf,houbaření,zima-skyareály v okolí,běžecké trasy, wellnes a pivní lázně v blízkém okolí.Rekreace a služby v okolí:

6km od nás leží Rožnov pod Radhoštěm se skanzenem, 4km je golfové hřiště. Na Radhošť je možné vyjet autem, autobusem. Ski-centra jsou v dosahu 4-10km. Nabízíme možnost dovozu lyžařů bezplatně na sjezdovku.

Nabídka:denní, víkendové a týdenní pobyty : letní i zimní rodinná rekreace, kongresy a konference, školy v přírodě, srazy zájmových skupin

Ubytování: 8 srubů, standardní kapacita srubu je 8 lůžek.Vybavení srubu-v přízemí se nachází:prostorná předsíň k úschově kol, lyží, koupelna osazena sprchovým koutem,WC, kuchyňský kout s jídelnou vybaven pro 8 osob. V druhém patře se nachází dvě ložnice. V celém areálu možnost internetového připojení (free). U hotelu je hřiště na beach, volejbal, malou kopanou, badminton. V létě bude otevřeno i koupaliště. Nachází se zde camp pro cyklisty a motorkáře, s možností grilování a táboráků. Pro děti je zde trampolína.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Relax KYČERA Prostřední Bečva

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Relax KYČERA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Relax KYČERA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Prostřední Bečva - Prostřední Bečva. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Relax KYČERA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Prostřední Bečva - Prostřední Bečva, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.