Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prostřední Bečva a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s


Ubytování Škola v přírodě ubytování Prostřední Bečva

Ubytování Ubytovací služby jsou poskytovány v souladu s platnou legislativou, a to se zákonem č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, vyhláškou č. 106/2001 Sb., o hygienických požadavcích na zotavovací akce
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací


Detailní popis objektu Ubytování Škola v přírodě ubytování Prostřední Bečva a jeho okolí:

Poloha:

Škola v přírodě Prostřední Bečva - bývalé zařízení Krajského úřadu Moravskoslezského kraje - o kapacitě až 90 míst je umístěna v malebném zákoutí Valašska – Vsetínských vrších – v podhůří Soláně, v těsné blízkosti malé obce Prostřední Bečva, 2 km od Hutiska - Solanec a 5 km od Rožnova pod Radhoštěm.Ubytování:

Standardně vybavené 5 - 6 lůžkové pokoje, společná sociální zařízení, koupelny se sprchami s teplou vodou, sušárna, jídelna s televizí, videem a klavírem, dětský bar, ošetřovna a izolace tvoří interiér dvouposchoďové hlavní budovy, ve které je zajištěno ubytování. Pedagogický doprovod má v odděleném vedlejším křídle k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, společnou kuchyňkou a společenskou místností.

Pro výuku a odpolední činnost slouží samostatná dřevěná budova školy vzdálená 50 m od hlavní budovy, jejíž interiér tvoří 3 třídy vybavené tabulí, lavicemi a židlemi, šatnou a sociálním zařízením. Ve škole lze využít i 2 malé učebny ke sportovním účelům.

Další součástí školy v přírodě jsou 2 chatky, které jsou vhodné k rodinné rekreaci. Jednopatrové chatky jsou turisticky vybaveny 8 lůžky ve 3 pokojích, společenskou místností, kuchyňským koutem, ledničkou, TV, WC a sprchovým koutem. Teplá voda je k dispozici celodenně, vytápění chat je zajištěno plynovými kotli. Stravování je možné zajistit v ŠvP nebo je možné vařit individuálně.Exteriér školy v přírodě tvoří rozsáhlý oplocený pozemek o rozloze 3 ha, na kterém je možno využít travnaté fotbalové hřiště, antukový a asfaltový kurt, 2 koše na košíkovou,venkovní stolní tenis, průlezky, houpačky, ohniště, posezení a množství přírodních zákoutí.Stravování:

je zajištěno formou plné penze (5x denně), polopenze, v souladu s hygienickými předpisy nebo stravou vlastní, dodržen je pitný režim.Program:

Oblast nabízí řadu vděčných turistických cílů např. v nejbližším okolí obec Prostřední Bečva, obec Hutisko – Solanec (jediný pomník v ČR manželky 1. prezidenta Charlotty Garrigueové – Masarykové), Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě, brusírna kamenů, svíčkárna), Pustevny (lanovka, lidová architektura), Radhošť (kaple Cyrila a Metoděje). Ve vzdálenosti 20 km se nachází obec Velké Karlovice (Karlovské muzeum, kostel sv. pany Marie Sněžné), město Karolinka s dlouholetou sklářskou tradicí a možností exkurze v místních sklárnách a galerií akademického malíře Ilji Hartingera a jeho bratra fotografa Zdeňka Hartingera . Dalšími zajímavými místy jsou město Valašské Meziříčí (zámek), Valašská Bystřice (lidová architektura), Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky, aqua park, lanovka), Štramberk (trúba, rozhledna Bílá věž), Hukvaldy (zřícenina hradu), Kopřivnice (Technické muzeum automobilů), Vsetí (zámek, hvězdárna), Vizovice (zámek a město Zlín (obuvnické muzeum, zlínské muzeum, nedaleká ZOO Lešná). V letním období je k dispozici nedaleké koupaliště v obci Hutisko - Solanec nebo krytý bazén v Rožnově p/Radhoštěm.Turisté ocení velký výběr turistických značených tras s krásnými výhledy na Beskydy a Javorníky přes Soláň (známý pobytem malířů Kobzáně, Schneiderky, Podešvy, Hoffmana i dalších umělců), Kotlovou, Benešky, Třeštík atd., které uspokojí každého i toho nejnáročnějšího turistu. Okolí obce dále nabízí neomezené možnosti pro vyznavače cykloturistiky. Máte možnost se projíždět CHKO Beskydy a po trase navštívit zajímavá místa. V okolí je vyznačeno 300 km cykloturistických tras, které jsou převážně vedeny po polních a lesních komunikacích.

Vlídná, svěží, typicky valašská krajina s bohatstvím luk, polí a zalesněných svahů nabízí množství vycházek po okolí, spojených se sběrem lesních plodů. V těsné blízkosti areálu ŠvP protéká Rožnovská Bečva, kterou lze využít jednak k letnímu osvěžení, ale také k rybolovu. K rybolovu je možné také využít nedaleké přehrady v Horní Bečvě či v Bystřičce.!!! Pedagogický doprovod na 10 dětí má pobyt zdarma !!!


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Škola v přírodě Prostřední Bečva

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Škola v přírodě

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Škola v přírodě, které nabízí ubytování ve městě (obci) Prostřední Bečva - Prostřední Bečva. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Škola v přírodě. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Prostřední Bečva - Prostřední Bečva, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.