Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prostřední Bečva a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s


Chata 623 ubytování Prostřední Bečva

Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech a chatě. Naše ubytování je v hodné pro rodiny s dětmi, v létě grilování, turistika, kolo, tenis, koně, houbaření, dále u nás najdete kulečník, masáže, saunu, venkovní bazén, vířivou vanu,altán s krbem,děts.hřiště.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Chata 623 ubytování Prostřední Bečva a jeho okolí:

Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech 2x5 osob a chatě pro4 osoby, v poklidné části Prostřední Bečvy,v blízkosti Pusteven,skanzenu a Valašského městečka.

Objekty jsou plně vybaveny,parkoviště,wifi zdarma,možnost malého domácího mazlíčka.K dispozici je bazén,sauna,masáže,vířivá vana,venkovní posezení s krbem,stolní tenis,pískoviště,houpačky.V blízkosti tenisový kurt,bowling,projížďky na koních,restaurace,cyklostezka atd.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata 623 Prostřední Bečva

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata 623

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata 623, které nabízí ubytování ve městě (obci) Prostřední Bečva - Prostřední Bečva. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata 623. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Prostřední Bečva - Prostřední Bečva, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.