Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prostějov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Penzion a restaurace Na Splávku ubytování Prostějov

Ubytování v klidné části města Prostějova, směrem k turistické rekreační oblasti Plumlovská přehrada (2km), na křižovatce cyklistické i turistické stezky. Pokoje s výhledem na hanáckou krajinu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Penzion a restaurace Na Splávku ubytování Prostějov a jeho okolí:

Ubytování v klidné části města Prostějova, směrem k turistické rekreační oblasti Plumlovská přehrada (2km), na křižovatce cyklistické i turistické stezky. Pokoje s výhledem na hanáckou krajinu.

Dostupno MHD, zastávka před pensionem, frekvence autobusové linky 20 min., centrum 15min jízdy, Kč 7,-. Vlakové nádraží 20min MHD bez přestupu. Osobním vozem 15min, sjezd z dálnice PV - jih, směr Boskovice - Blansko. Vlastní parkoviště.

Cena Kč/os/noc ... 290,- vč. DPH

Snídaně na objednání....Kč 60,-


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion a restaurace Na Splávku Prostějov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion a restaurace Na Splávku

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion a restaurace Na Splávku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Prostějov - Prostějov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion a restaurace Na Splávku. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Prostějov - Prostějov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.