Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Prosečné a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Apartmán Selský dvůr ubytování Prosečné

V Krkonoších, 10 km od Vrchlabí, pronajímáme celý prázdninový dům se dvěma samostatnými apartmány a dva kompletní apartmány v nově zrenovovaném selském domě.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmán Selský dvůr ubytování Prosečné a jeho okolí:

Renovovaná selská usedlost leží v podhůří Krkonoš nedaleko Vrchlabí.

Selský dvůr je místo vhodné pro cyklistické tůry podhůřím či do hor.

Mimo celého prázdninového domu pro větší skupiny máme i několik apartmánů.

Každý apartmán je vybaven kuchyňkou s možností vaření, nádobím, lednici, kávovarem a mikrovlnou troubou. Kuchyň je propojena s jídelnou, ze které je přímý vstup na terasu, nebo balkon. K domům náleží rozlehlý travnatý pozemek s volejbalovým hřištěm, dále je zde ohniště pro táborák a gril. Parkování je bezpečné na pozemku u domu, nebo pod přístřeškem stodoly. Přímo v objektu lze hrát stolní tenis a v sousedství je golfové hřiště + golfová škola.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Selský dvůr Prosečné

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Selský dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Selský dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Prosečné - Prosečné. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Selský dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Prosečné - Prosečné, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.