Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Přeštice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion U Franty ubytování Přeštice

Rodinný penzion v Přešticích v klidné čtvrti vhodný jak k rekreaci, tak k ubytování na pracovní cestě.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion U Franty ubytování Přeštice a jeho okolí:

Penzion je komfortně vybaven, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Můžete si dopřát televizor, wifi,společenskou místnost, letní terasu s grilem, prostorný apartmán, parkování v objektu. Cyklisti jsou vítáni, půjčujeme kola. Naproti penzionu je víceúčelové hřiště s tenisovými kurty.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Franty Přeštice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Franty

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Franty, které nabízí ubytování ve městě (obci) Přeštice - Přeštice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Franty. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Přeštice - Přeštice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.