Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Přeštice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion ALFA ubytování Přeštice

Ubytování je vhodné jak pro rodiny s možností okolních výletů (apartmán pro 4 osoby), se společnou kuchyní, nebo využití místních restaurací, ale i pro dealery, montážní firmy atd. Nacházíme se na trase Plzeň - Klatovy, 7km od dálnice D5


Detailní popis objektu Penzion ALFA ubytování Přeštice a jeho okolí:

V našem pensionu Alfa se budete cítit jako doma.

Pension je umístěn v historickém centru města Přeštice na klidném místě.Parkování je možné v uzavřeném dvoře u pensionu (vhodné i pro dodávkové vozy).Ubytování je vhodné jak pro rodiny s možností okolních výletů (apartmán pro 4 osoby), se společnou kuchyní, nebo využití místních restaurací, ale i pro dealery, montážní firmy atd.Nacházíme se na trase Plzeň - Klatovy, 7km od dálnice D5 sjezd 80 na Přeštice po silnici číslo 27, časová dostupnost 10 min od Plzně.Při stavbě jsme využili mnoho historických prvků z původní budovy. K dispozici máme 7 dvoulůžkových pokojů a dva apartmány pro 4 osoby. Veškeré vybavení pensionu Alfa je nové, moderní a pohodlné. Ke každému pokoji je vlastní koupelna a sociální zařízení. V pensionu můžete využít i prostornou společenskou místnost s kuchyní.Naše prostorné pokoje jsou ideální i pro delší ubytování, rodinnou dovolenou, firemní nebo společenskou akci.Náš penzion poskytuje levné ubytování pro jednotlivce, firmy i skupiny v oblasti Přeštice, Plzeň, Plzeň-jih, Horažďovice, Dobřany, Blovice, Nepomuk, Chocenice, Merklín, Stod, Starý Plzenec, Plzeňsko a další.Těšíme se na Vás, příjeďte si vyzkoušet naše služby.

Přeštice

jsou největším a nejvýznamnějším centrem okresu Plzeň-jih. Leží v rovinaté poloze na levém břehu řeky Uhlavy 15 km jižně od Plzně. První písemná zmínka o Přešticích pochází z r. 1226. V roce 1525 byl Ferdinandem I. udělen městu znak. V 18. století patřily Přeštice kladrubskému klášteru, který zde vybudoval v l. 1750-1775 Chrám Nanebevzetí Panny Marie. Dnes ve městě Přeštice žije 6500 obyvatel a patří tak k nejvýznamnějším střediskům regionu.Stravování, občerstvení, restaurace:

"Peklo", restaurace Sport, Jídelna U Labužníka Pizzeria 2x, Vinárna, Cukrárna, "V Háječku", Bowling, "Přeštická stodola", Rockový klub.Tipy na výlet:

Hrad Kašperk, hrad Přimda, hrad Rabí, hrad a zámek Velhartice, hrad Klenová, vodní hrad Švihov, vodní hamr v Dobřívi, Katakomby v Klatovech, klášter Plasy, zámek Kozel, zámek Horšovský Týn.Muzea:

Přeštické muzeum, vojenské muzeum na demarkační linii v Rokycanech, muzeum Šumavy v Sušici,muzeum čs. opevnění Kladruby, muzeum Škoda, Pivovarské muzeum, Plzeňská městská zbrojnice, muzeum historických motocyklů a expozice loutek Železná Ruda, barokní lékárna v Klatovech, Patton Memorial Pilsen- vojenské muzeum.Aktivní odpočinek:

Aquapark Horažďovice, krytý plavecký bazén Klatovy, venkovní bazény Klatovy, plavecký areál Přimda, plavecký areál Rokycany, plavecký bazén Slovany Plzeň, plavecký bazén Radbuza Plzeň, plavecký bazén Domažlice, lyžařský areál Přimda, sportovní areál Špičák Žel. Ruda, velký Javor - nejvyšší hora Bavorského lesa, Ski areál Kašperské Hory.Pohledy z výšky:

Čerchov - rozhledna, Černá věž v Klatovech - pětipatrová věž, Domažlická věž - dominanta Domažlického náměstí, Koráb u Kdyně - rozhledna, Poledník u Prášil- bývalá vojenská pozorovatelna, Svatobor - rozhledna nad Sušicí.Chystáte se na sportovní aktivity, firemní setkání, rodinnou dovolenou nebo výlet v oblasti Přeštice, Plzeň, Plzeň-jih, Horažďovice, Dobřany, Blovice, Nepomuk, Chocenice, Merklín, Stod, Starý Plzenec, Plzeňsko? Pak neváhejte využít ubytování v našem penzionu. Rádi Vám poradíme i s tipem na výlet nebo cestou za zajímavostmi našeho regionu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion ALFA Přeštice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion ALFA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion ALFA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Přeštice - Přeštice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion ALFA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Přeštice - Přeštice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.