Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Přelouč a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Ubytování Přelouč - Lohenice ubytování Přelouč

Nabízíme Vám kvalitní a levné ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích v nově rekonstruovaném objektu. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha, WC) a kuchyňkou.
 je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Ubytování Přelouč - Lohenice ubytování Přelouč a jeho okolí:

Nabízíme Vám kvalitní a levné ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích v nově rekonstruovaném objektu.

Pokoje jsou standartně vybaveny vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha, WC) a kuchyňkou. Parkování v areálu objektu.

Dopravní obslužnost a okolní města: MHD, nádraží Přelouč 2 km, Pardubice 14km, Chvaletice 16 Km. Při dlouhodobém ubytování ceny již od 120 Kč/ den.

V místě písníky Mělice - Lohenice, vynikající koupání v čisté a poměrně teplé vodě, vodní lyžování. K našemu objektu patří i jezdecká stáj.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Přelouč - Lohenice Přelouč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Přelouč - Lohenice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Přelouč - Lohenice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Přelouč - Přelouč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Přelouč - Lohenice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Přelouč - Přelouč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel V+M Přelouč
***

Hotel V+M
[ ubytování Přelouč ]

ubytování V+M : Hotel V+M nabízí ubytování v jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích. Celková kapacita ubytování je 40 lůžek. Ubytování v hotelu odpovídá tříhvězdičkové kvalitě. Součástí vybavení hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením, sprchový kout, nábytek a barevný televizor. Parko ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou