Další ubytování Praha 9Miškovice Praha 9Miškovice a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 9Miškovice Praha 9Miškovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel IMOS ubytování Praha 9HotelMiškovice Hotel Praha 9HotelMiškovice

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v severní části Prahy, nedaleko dálnice D8-Praha-Teplice-Drážďany, 1 km od Výstaviště Letňany, 4 km od O2 Arény a v sousedství obchodních center GLOBUS a TESCO.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel IMOS ubytování Praha 9HotelMiškovice Hotel Praha 9HotelMiškovice a jeho okolí:

Nabízíme ubytování ve 33 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech – celková kapacita hotelu je 89 lůžek.Každý pokoj je vybaven vlastní sprchou a toaletou, barevnou TV/SAT, telefonem. V hotelové hale je pro hosty připraven počítač připojený do sítě Internet (vybavení PC: čtečka paměťových karet, mechanika CDRW, tiskárna). Pro hotelové hosty je v areálu hotelu parkování zdarma.Nabízíme možnost pronájmu školící místnosti pro cca 30 lidí.Okolí hoteluV okolí hotelu se nachází několik fitnesscenter, krytý bazén s toboganem, krytá hokejová hala, bobová dráha, squah, tenis, bowling, multikino Palace Cinemas Multiplex Letňany.Do centra Prahy je možné se dostat autem během 10 minut, event. MHD do 25 min. (autobusem ke stanici metra C - Letňany a dále metrem).