Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 9 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Villa Zora ubytování Praha 9

Pension Villa Zora, který nabízí ubytování ve městě Praha 9 - Satalice za přijatelnou cenu. V blízkosti Výstaviště PVA Letňany a Výstaviště Holešovice. Parkování na vlastním uzavřeném pozemku. Vhodné ubytování pro Vaše služební cesty.
 je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Villa Zora ubytování Praha 9 a jeho okolí:

Náš minipension "Villa Zora" se nachází v přízemí rodinné vily se zahradou v Praze 9 - Satalicích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Hosté penzionu mají možnost parkování osobních automobilů ve dvoře objektu.Centrum Prahy je dostupné prostřednictvím MHD - metro B + autobus 186 nebo 386, cca 30 minut, autem o něco rychleji. Poloha našeho pensionu je výhodná také pro vystavovatele a návštěvníky výstaviště Praha 9 - Letňany, které je vzdáleno asi 4 kilometry (autem 5 minut), a Praha 7 - Holešovice (asi 10 km - autem přibližně 20 minut v dopolední špičce). Příjemné a klidné prostředí pensionu zvyšuje blízká satalická a vinořská obora.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Villa Zora Praha 9

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Villa Zora

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Villa Zora, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 9 - Praha 9. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Villa Zora. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 9 - Praha 9, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.