Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 9 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Hostel Rajská Zahrada ubytování Praha 9

Levné ubytování v Praze 9, Černý most, v těsné blízkosti metra B Rajská Zahrada, 80 metrů od stanice, uprostřed obchodního centra, veškeré služby v místě do 60m.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště Recepce poskytuje směnárenské služby. kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Hostel Rajská Zahrada ubytování Praha 9 a jeho okolí:

Nabízíme levné ubytování, celková kapacita 35 lůžek + možnost přistýlky, internet zdarma - 2048kbit/s, parkoviště v místě - zdarma, non-stop recepce možnost přistýlky (-50Kč z dané ceny), děti do 6let zdarma, masážní sprcha.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHostel Rajská Zahrada Praha 9

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hostel Rajská Zahrada

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hostel Rajská Zahrada, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 9 - Praha 9. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hostel Rajská Zahrada. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hostel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 9 - Praha 9, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.