Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 9 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Carol ubytování Praha 9

Hotel Carol se nachází v klidné části Prahy mimo rušné centrum města v blízkosti stanice metra Českomoravská. V roce 2002 byla v hotelu dokoncena výstavba bazénu se saunou a slunnou terasou, chráneného parkování pro osobní automobily, a několika nových po
Detailní popis objektu Hotel Carol ubytování Praha 9 a jeho okolí:

Hotel nabízí 52 pohodlných jedno-, dvou- nebo třílůžkových pokojů, 3 rodinná apartmá (dva pokoje se společnou koupelnou) a 9 velmi prostorných De-Luxe pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, toaletou, telefonem, televizorem se satelitním příjmem (výběr z 30ti kanálů) a bezpečnostní schránkou.Pokoje De Luxe jsou navíc vybaveny minibarem.Od jara do podzimu mohou hosté ke svému odpočinku využívat i hotelovou terasu, která se nachází na klidném hotelovém dvoře.V ranních a večerních hodinách je bazén vyhrazen pro hotelové hosty zdarma. Sauna (max. 4 osoby) na základě předchozí objednávky za cenu 350,- Kč/hod. včetně osušek. Mimo vyhrazené hodiny možnost rezervace bazénu (5x10m-max. 8 osob) za 400,-Kč/hod. Kombinace bazén + sauna á 700,-Kč/hod.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Carol Praha 9

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Carol

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Carol, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 9 - Praha 9. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Carol. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 9 - Praha 9, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.