Další ubytování Praha 9 Satalice Praha 9 Satalice a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 9 Satalice Praha 9 Satalice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion U Kiliána ubytování Praha 9 Penzion Satalice Penzion Praha 9 Penzion Satalice

Usilovali jsme o vytvoření univerzálního místa, které staví na kvalitní kuchyni a současně pružně nabízí realizaci rozličných aktivit: od hudebně zábavných večerů, tanečních a jiných vystoupení, přes promítání filmů, firemní školení až po rauty, svatební
Detailní popis objektu Penzion U Kiliána ubytování Praha 9 Penzion Satalice Penzion Praha 9 Penzion Satalice a jeho okolí:

Garsoniéra o rozloze 33,5m2 s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo s galérkou, WC, bidet) a kuchyňským koutem s věstavěným elektrickým sporákem a ledničkou, TV.Pokoj Hamlet - jde o identickou garsoniéru jako pokoj Galileo. Jediný je rozdíl je v orientaci: Hamlet je oproti Galileu otočen o 90° proti směru hodinových ručiček, čili vchodové dveře jsou orientovány na sever.Pokoje Romeo a Julie - dva identické pokoje, zrcadlově orientované, každý o rozloze 21m2 se sdíleným sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo s galérkou, WC, bidet). Každý pokoj disponuje kuchyňským koutem (kuchyňská linka s vestavěným elektrickým sporákem a ledničkou), TV.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Kiliána Praha 9 - Satalice - Praha 9 - Satalice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Kiliána

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Kiliána, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 9 - Satalice - Praha 9 - Satalice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Kiliána. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 9 - Satalice - Praha 9 - Satalice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.