Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 8 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Čechie Praha a.s. ubytování Praha 8

Vítejte v čtyřhvězdičkovém Hotelu Čechie Praha a.s. disponujícím ubytovací kapacitou v superior a standard kategorii, restaurací a bary, konferenčními prostory a sportovním areálem. Na Vaši návštěvu se těší příjemný, ochotný a profesionální personál.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hotel Čechie Praha a.s. ubytování Praha 8 a jeho okolí:

Vítejte v Hotelu Čechie Praha a.s., jediném čtyřhvězdičkovém hotelu v Praze, kde se můžete naučit hrát golf, zahrát si tenis, squash, bowling nebo relaxovat v sauně, uspořádat korporátní akci nebo se jednoduše stavit na šálek kávy s přáteli nebo obchodními partnery. Na Vaši návštěvu se těší příjemný, ochotný a profesionální personál, který se bude snažit pro Vás zajistit maximální komfort, kvalitní služby a učiní vše pro to, abyste se k nám často a rádi vraceli.

UBYTOVÁNÍ: Nabízíme ubytování v superior nebo standard kategorii. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, internetovým připojením a protihlukovými okny. Kapacita pokojů: 1-4 osoby. Check-in: 14:00. Check-out: 12:00.

RESTAURACE: Hotel Čechie Praha a.s. Vám nabízí hotelovou restauraci s lobby barem a další sportovní bary jako jsou golf bar, bowling bar, tenis bar, kde si můžete pochutnat na mezinárodní kuchyni. Hotel také zajišťuje kvalitní cateringový servis včetně vyškolené obsluhy jak v prostorách hotelu, tak i mimo hotel.

KONFERENČNÍ PROSTORY: Hotel Čechie Praha a.s. Vám nabízí konferenční prostory s celkovou kapacitou cca 600 míst ve dvou konferenčních sálech, čtyřech salóncích a golfové hale. Prostory jsou vhodné k pořádání školení, seminářů, prezentací, podnikových večírků a jednání s partnery. Všechny školící prostory jsou klimatizované a jsou vybaveny internetem. Stolové a zasedací uspořádáním připravíme dle Vašich požadavků. Součástí našich služeb je zajištění kompletního gastronomického servisu.

SPORT: Hotel Čechie Praha a.s. nabízí sportoviště a prostory pro stálé i jednorázové sportování. Prostory pro pořádání firemních a sportovně-společenských akcí: golf - chip a putt plocha, venkovní driving range, golfová hala, tenis - tenisová hala krytá, tenisová hala nafukovací, tenisové kurty venkovní, squash - 4 vyzděné dvorce s podlahou z dánského buku, klimatizace, bowling - 2 bowlingové dráhy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Čechie Praha a.s. Praha 8

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Čechie Praha a.s.

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Čechie Praha a.s., které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 8 - Praha 8. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Čechie Praha a.s.. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Praha 8 - Praha 8, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.