Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 8 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion u Hofmanů ubytování Praha 8

Ubytování nabízíme v 1-5 lůžkových apartmánech v moderním stylu s vybavenou kuchyní, koupelnou a WC. Dále je na pokojích k dispozici varná konvice, lednice, TV-SAT.

Detailní popis objektu Penzion u Hofmanů ubytování Praha 8 a jeho okolí:

35 lůžek (1-5 lůžkové) - kuchyň, lednice, WC, sprchový kout, SAT-TV.Telefon, internet a trezor pro cenné věci v recepci, 5 vyhrazených parkovacích míst (nechráněných), restaurant a zahradní restaurace je vyhlášena svou českou a mezinárodní kuchyní, pivo Plzeň a Gambrinus, ceny jídel od 65,- Kč,.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion u Hofmanů Praha 8

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion u Hofmanů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion u Hofmanů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 8 - Praha 8. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion u Hofmanů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 8 - Praha 8, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.