Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 8 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Frýdl ubytování Praha 8

Penzion se nachází na severním okraji Prahy v městské části Praha 8 - Březiněves, mezi rodinnými domy v zahrádkách asi 500 m od sjezdu z dálnice číslo 8, která spojuje Prahu, Teplice a Berlín a která je přes centrum města propojena čtyřproudovou komunikac
Detailní popis objektu Penzion Frýdl ubytování Praha 8 a jeho okolí:

Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu, pomoc a potřebné informace k usnadnění orientace v Praze a celé České republice. Pension je ve dvou stylových domech na společné zahradě se vzrostlými stromy, v zahradě je též dřevěný altán a gril. Zajímavé interiéry jsou v příjemných teplých barvách, nábytek je z přírodního dřeva v kombinaci s ratanem. V jednom z objektů je otevřena stylová restaurace Zelený dvůr.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Frýdl Praha 8

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Frýdl

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Frýdl, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 8 - Praha 8. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Frýdl. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 8 - Praha 8, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.