Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 8 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


*****

 Hotel Hilton Praha ubytování Praha 8

Hilton Prague je luxusní hotel, největší v České republice i střední a východní Evropě. Nabízí vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem.

Detailní popis objektu Hotel Hilton Praha ubytování Praha 8 a jeho okolí:

Příjemně zařízené pokoje, pestrá paleta restaurací a špičkově vybavené zasedací prostory pro různé typy akcí jsou pro naše hosty zárukou příjemně stráveného a produktivního pobytu. Fitness klub Cybex health club & spa, Casino Atrium či obchody a butiky nabízejí různé možnosti využití volného času. O kvalitě služeb svědčí i to, že hotel Hilton Prague byl vyhlášen nejlepším hotelem v České republice magazínem Travel Trade Gazette v roce 2006. Časopis Conference & Incentive Travel Magazine jej v roce 2005 zařadil mezi 10 nejlepších konferenčních hotelů světa a časopis Business Traveller Magazine jej ve stejném roce označil za 3. nejlepší hotel pro obchodní klientelu ve východní Evropě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Hilton Praha Praha 8

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Hilton Praha

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Hilton Praha, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 8 - Praha 8. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Hilton Praha. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 8 - Praha 8, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.