Další ubytování Praha 7Troja Praha 7Troja a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 7Troja Praha 7Troja a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion U Zoo ubytování Praha 7PenzionTroja Penzion Praha 7PenzionTroja

Samostatný dům nedaleko Zoo, Trojského zámku a Botanické zahrady. Maximální kapacita: 4 osoby. Parkování v zahradě. Cena za objekt/noc = 1500 Kč
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion U Zoo ubytování Praha 7PenzionTroja Penzion Praha 7PenzionTroja a jeho okolí:

3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: zkosený obývací pokoj 16 m2, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (2 plotýnky, mraznička), jídelní stůl. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko a koupelna. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V patře nízké stropy.Dům/rezidence

Samostatná třípodlažní přístavba rodinné vily (tuto obývá majitel) dům z 18. století. Ve čtvrti Praha-Troja, na kraji obce, vyvýšená poloha, v zeleni, západní orientace. K dispozici pro Vás: zahrada 100 m2 (oplocená) s trávníkem, květinami a stromy. Zahradní sezení (20 m2), zahradní nábytek, gril. Příjezd končí 50 m od objektu. 50 m pěšina (30 schodů) k domu. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 200 m. Tenis 500 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Váš pozemek je opticky oddělen od pozemku majitele. Ideální místo pro milovníky kultury i sportu - od objektu vedou cyklistické trasy podél řeky Vltavy jak do centra Prahy tak na zámky Veltrusy, Nelahozeves. V blízkosti ZOO, zámek Trója.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Zoo Praha 7-Troja - Praha 7-Troja

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Zoo

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Zoo, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 7-Troja - Praha 7-Troja . Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Zoo. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 7-Troja - Praha 7-Troja , je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.