Další ubytování Praha 7Holešovice Praha 7Holešovice a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 7Holešovice Praha 7Holešovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Leon ubytování Praha 7HotelHolešovice Hotel Praha 7HotelHolešovice

LEON Hotel*** Praha Vám nabízí příjemné ubytování v klidné rezidenční čtvrti Praha 7 - Holešovice, v bezprostřední blízkosti centra, kde naplno vychutnáte magickou atmosféru tohoto překrásného města.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Leon ubytování Praha 7HotelHolešovice Hotel Praha 7HotelHolešovice a jeho okolí:

LEON Hotel *** Praha Vám nabízí levné a příjemné ubytování v klidné rezidenční čtvrti Praha 7 - Holešovice. Díky domácí atmosféře, kterou ve Vás probudí tento hotel, si příjemně vychutnáte Vaši návštěvu a necháte se unášet magickou atmosférou tohoto překrásného města. Výhodná poloha hotelu Vám umožňuje spojení se samotným historickým centrem Prahy již během několika minut.

Hotel nabízí ubytování ve dvou typech hotelových pokojů pro náročné, ale i méně náročné hosty:

Pokoje standard***s vlastním sociálním zařízením,možnost ubytování

v 1-4 lůžkových pokojích tohoto typu.

Pokoje economy*** mají sociální zařízení sdílené vždy pro 2 pokoje, vhodné pro méně náročné hosty či skupinky.Možnost ubytování v jednotlivých 1-5 lůžkových pokojích nebo formou apartmánu pro 4 osoby(1+3),pro 5 osob(2+3), pro 6 osob (2+4)nebo pro 8 osob (3+5).