Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 7 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Tosca ubytování Praha 7

Po celý rok nabízíme ubytování v našem rodinném pensionu TOSCA. Pension je situován v pěkném a klidném prostředí vilové čtvrti v Praze 7 - Troji, nedaleko Trojského zámku, botanické zahrady a zoologické zahrady.

Detailní popis objektu Penzion Tosca ubytování Praha 7 a jeho okolí:

Pokoje jsou dvou až třílůžkové. Každý pokoj má samostatný vchod ze zahradní terasy, vlastní koupelnu, WC, předsíň s malým kuchyňským koutkem a lednici s minibarem. Další vybavení pokojů: TV, sat, radio a sejf.Pro hosty je pro posezení a relaxaci k dispozici zahrada s pergolou, bazén, zahradní gril atd. Místo k parkování je na dobře osvětleném místě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Tosca Praha 7

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Tosca

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Tosca, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 7 - Praha 7. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Tosca. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 7 - Praha 7, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.