Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 7 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmán Flora ubytování Praha 7

Rezidence Flora se nachází v Praze - v srdci Evropy, do které se sjíždí po celý rok velké množství turistů ze všech koutů světa za účelem návštěvy tohoto okouzlujícího města, které ve všech ročních obdobích mění svoji tvář, ale přesto stále zůstává "magic
Detailní popis objektu Apartmán Flora ubytování Praha 7 a jeho okolí:

Residence se dělí na dvě struktury, které jsou situované ve dvou důležitých částech města (Holešovice a Smíchov). Rezidence jsou v přímé blízkosti městské hromadné dopravy (metro, tram, bus), která Vás během několika málo minut dopraví přímo do centra města. Od roku 2004 nabízíme další dvě nové lokality - P8 - Palmovku a P4 - Nusle - s nově zrekonstruovanými apartmány.Naši klienti u nás vždy najdou pohodlné a dobře udržované apartmány ve standardním italském stylu, které byly nedávno zrekonstruovány a vkusně zařízeny a které nabízejí strávení příjemného nejen turistického, ale i pracovního pobytu ve velkoměstě (Pražské Výstaviště, T-mobil Aréna).Charakterem svých služeb je rezidence Flora srovnatelná se službami, které nabízí penzion nebo hostel. Cenově se řadí ke kvalitnímu levnému ubytování.Apartmány jsou spravovány přímými majiteli, kteří pocházejí z Itálie, v Praze působí již několik let a z důvodů, že pronajímají vlastní nemovitosti, mohou zaručit bezkonkurenční a výhodné podmínky. Vaše informace a dotazy rád zodpoví příjemný personál, se kterým se domluvíte česky, italsky a anglicky.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Flora Praha 7

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Flora

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Flora, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 7 - Praha 7. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Flora. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 7 - Praha 7, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.