Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 7 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmán B.M. ubytování Praha 7

Dovolte nám nabídnout velmi pěkný Apartmán B.M. s výhledem na Prahu. Apartmán je kompletně zařízen a nabízí ubytování až pro 6 osob.

Detailní popis objektu Apartmán B.M. ubytování Praha 7 a jeho okolí:

K dispozici Vám jsou jsou dvě ložnice, obývací pokoj (TV, video, audio, mini-bar), kompletně vybavená kuchyň (lednice, varná keramická deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, atd.), koupelna s velkou rohovou vanou a WC. Apartmán B.M. je nekuřácký.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán B.M. Praha 7

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán B.M.

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán B.M., které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 7 - Praha 7. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán B.M.. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 7 - Praha 7, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.