Další ubytování Praha 6Nebušice Praha 6Nebušice a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 6Nebušice Praha 6Nebušice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Jenerálka ubytování Praha 6HotelNebušice Hotel Praha 6HotelNebušice

Nově zrekonstruovaný Hotel Jenerálka se nachází v tiché části Prahy v Dejvicích. Je situován v blízkosti letiště, metra a historického centra Prahy - Pražského Hradu. Do centra Prahy se jednoduše dostanete autobusem během dvaceti minut.
Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Jenerálka ubytování Praha 6HotelNebušice Hotel Praha 6HotelNebušice a jeho okolí:

Hotel leží v rozlehlé oplocené zahradě. Hlavní část hotelu je konferenční centrum umístěné v historických budovách z 18.století, tvořící romantické nádvoří s kašnou. Ubytování je v moderních budovách v několika typech pokojů. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV/SAT, tel, koupelnou se záchodem, rychlovarnou konvicí, káva/čaj k dispozici zdarma. Studia a apartmány mají navíc vybavenou kuchyňku. Hotel je vhodný jak pro individuální, tak skupinovou turistiku, pro obchodní cestující, pro konference, obchodní meetingy, menší svatby. Klidné prostředí vedle přírodního parku Divoká Šárka, zároveň s dobrou dostupností do centra města (20 min veřejnou dopravou) nebo na letiště (7 km). Celý hotel má placený internet (WiFi/LAN) a počítačovou místnost.