Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 6 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Radegast ubytování Praha 6

Hotel Radegast se nachází v klidném prostředí u hlavní třídy spojující centrum Prahy a letiště. Kapacita hotelu je 45 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vlastním WC a koupelnou.Pokoje jsou vybaveny standardně v kategorii tříhvězdičkovéh
Detailní popis objektu Hotel Radegast ubytování Praha 6 a jeho okolí:

Profil firmy

Hotel Radegast poskytuje dlouhodobé ubytování vysokoškolským studentům. Kapacita hotelu ve 45 lůžek ve dvou - čtyřlůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou dvě plně vybavené kuchyně pro přípravu vlastních pokrmů.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Radegast Praha 6

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Radegast

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Radegast, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 6 - Praha 6. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Radegast. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 6 - Praha 6, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.