Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 6 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion U Ády ubytování Praha 6

Nově zrekonstruovaný penzion nabízející ubytování 365 dní v roce má celkem třináct pokojů, z toho deset dvoulůžkových s dělenými i společnými postelemi a tři třílůžkové pokoje.

Detailní popis objektu Penzion U Ády ubytování Praha 6 a jeho okolí:

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a všechny pokoje jsou vybaveny televizorem. Samozřejmostí je i snídaně pro každého ubytovaného hosta. Velmi výhodné je využití restaurace v objektu pro příjemné rozptýlení. Penzionu je možné využít jak proužívání si zasloužené dovolené a pro chvíle odpočinku na cestách, tak i pro ubytování hostů při využití prostorného sálu či salonku např. pro školení nebo jiné aktivity. Bezdrátové připojení k internetu WI-FI pro hotelové hosty zdarma.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Ády Praha 6

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Ády

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Ády, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 6 - Praha 6. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Ády. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 6 - Praha 6, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.