Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 6 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


*****

 Hotel Praha a.s. ubytování Praha 6

Hotel Praha je nově rekonstruovaný unikátní hotel. Nachází se v jedné z nejprestižnějších residenčních a diplomatických čtvrtí Prahy. Vytvořili jsme nový druh luxusu a zároveň zachováváme výjimečnost, která pochází z bohaté historie.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Praha a.s. ubytování Praha 6 a jeho okolí:

Hotel Praha je nově rekonstruovaný unikátní hotel. Nachází se v jedné z nejprestižnějších residenčních a diplomatických čtvrtí Prahy. Vytvořili jsme nový druh luxusu a zároveň zachováváme výjimečnost, která pochází z bohaté historie. Úžasná atmosféra všech 136 pokojů a apartmá spolu s krásným výhledem na Pražský Hrad a velkou terasou nad zeleným hotelovým parkem. To vše splní požadavky i těch nejnáročnějších hostů a zanechá Váš pobyt nezapomenutelným. Hotel poskytuje služby světového standardu a je ideálním místem pro konání konferencí, pracovních jednání a reprezentativních akcí. Je optimálně umístěn 15 minut od historického centra a 10 minut jízdy od letiště Ruzyně.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Praha a.s. Praha 6

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Praha a.s.

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Praha a.s., které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 6 - Praha 6. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Praha a.s.. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 6 - Praha 6, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.