Další ubytování Praha 6 Suchdol Praha 6 Suchdol a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 6 Suchdol Praha 6 Suchdol a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel WIENNA - GALAXIE ubytování Praha 6 Hotel Suchdol Hotel Praha 6 Hotel Suchdol

Hotel má ideální polohu v klidném prostředí přírodní rezervace nedaleko letiště a zároveň 10 minut jízdy od Pražského hradu. Pokoje jsou po luxusní rekonstrukci,koupelna se sprchou nebo vanou,LCD televizor se sat. programem, internet, trezor, telefon..
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel WIENNA - GALAXIE ubytování Praha 6 Hotel Suchdol Hotel Praha 6 Hotel Suchdol a jeho okolí:

Hotel Wienna - Glaxie se nachází v klidné vilové části Prahy 6, před branou chráněné krajinné oblasti, ale přesto jen 10 minut autem od Pražského hradu. Tato kombinace Vám nabízí ničím nerušený odpočinek a současně využití bohaté nabídky na cestě za poznáním historie, kultury a zábavy " Stověžaté Prahy ". Přátelská atmosféra a kvalifikovaný personál se o vás rád postará ve všech střediscích, které jsou pro vás k dispozici.Široká nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně, Restaurant Splendido,Atriová restaurace, Lobby bar, Sport bar..

Hotel je po celkové luxusní rekonstrukci s kapacitou 150 lůžek. Pokoje jsou vybaveny LCD televizoremn se satelitním programem, připojením na internet, přímou telefonní volbou, trezorem. Antialergické lůžkoviny, manželské nebo oddělené postele, možnost přistýlky. Kuřácké a nekuřácké pokoje.

Hotel je vhodný nejen k odpočinku a relaxaci, ale také skýtá možnosti pro uspořádání vašich firemních akcí a večírků. Na vaše přání zajistíme program na celý pobyt včetně kulturních a sportovních aktivit.