Další ubytování Praha 6 Přední Kopanina Praha 6 Přední Kopanina a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 6 Přední Kopanina Praha 6 Přední Kopanina a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Ubytování Tranzit 124 ubytování Praha 6 Ubytování Přední Kopanina Ubytování Praha 6 Ubytování Přední Kopanina

LEŤTE S NÁMI! Naše služby: - kvalitní ubytování u letiště Praha-Ruzyně(cca 5 min.) - dlouhodobé parkování - non-stop transfer na letiště Každý pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením, ledničku s mrazícím prostorem a minibarem, TV.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytování Tranzit 124 ubytování Praha 6 Ubytování Přední Kopanina Ubytování Praha 6 Ubytování Přední Kopanina a jeho okolí:

LEŤTE S NÁMI!

Naše služby:

- kvalitní ubytování u letiště Praha-Ruzyně(cca 5 min.)

- dlouhodobé parkování

- non-stop transfer na letiště

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením, ledničku s mrazícím prostorem a minibarem, TV, a připojení k internetu.

Parkování je v uzamčeném prostoru přímo před domem.

Zastávka autobusů č. 254 a 312 je vzdálena 3 min. chůze. Cesta autobusem ke stanici metra A - Dejvická trvá cca 15 min. Autobus č. 254 jezdí v ranních a odpoledních hodinách až na letiště. Po předchozí domluvě je zde možnost transferu na letiště nebo využití dlouhodobého parkování.

TRANZIT 124 Vám zajistí

příjemné ubytování při Vaší cestě do Prahy

nebo tranzit při Vaší cestě do zahraničí.

S NÁMI ODLETÍTE VŽDYCKY VČAS!


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Tranzit 124 Praha 6 - Přední Kopanina - Praha 6 - Přední Kopanina

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Tranzit 124

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Tranzit 124, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 6 - Přední Kopanina - Praha 6 - Přední Kopanina. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Tranzit 124. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 6 - Přední Kopanina - Praha 6 - Přední Kopanina, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Dolce Villa Praha 6-Nebušice
****

Hotel Dolce Villa
[ ubytování Praha 6-Nebušice ]

Mezinárodního letiště Praha 4,5 km.Praha hotel Beránek ubytování : Hotel nabízí 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmá, včetně jednoho bezbariérového. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, s kompletním příslušenstvím, telefonem s přímou provolbou, TV/SAT, Wi-Fi přípojkou na internet, trezorem a minibarem. Vybrat si můžete ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou