Další ubytování Praha 5Smíchov Praha 5Smíchov a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5Smíchov Praha 5Smíchov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel AUSTRIA SUITES ubytování Praha 5HotelSmíchov Hotel Praha 5HotelSmíchov

Hostům je k dispozici zázemí multifunkčního objektu – především garážová stání, výtah z garáže k apartmánům, restaurace, masáže, kadeřnictví, recepce s nepřetržitým provozem a směnárnou.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkoviště kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel AUSTRIA SUITES ubytování Praha 5HotelSmíchov Hotel Praha 5HotelSmíchov a jeho okolí:

Austria Suites *** se nacházejí v nově zrekonstruovaném paláci Austria v centrální části Prahy 5 – Smíchova, bezprostředně u obchodního centra Anděl. I když se objekt nachází na frekventovaném místě, je toto ubytování klidné, neboť všechny apartmány jsou situovány do atria objektu. Výhodou je výborná dopravní dostupnost autem i MHD. Vzhledem k blízkosti historických památek Prahy je hotel vhodný pro turisty i obchodní klientelu.

Apartmány jsou moderně a vkusně zařízené, všechny s koupelnou a WC, fénem, telefonem, připojením k internetu a sejfem. Kuchyňský kout je vybaven rychlovarnou konvicí a ledničkou s možností zapůjčení mikrovlnky. Apartmány jsou vhodné především pro obchodní klientelu či turisty, plánující kratší či delší pobyt v Praze. Snídaně si hosté připravují z předzásobené ledničky, jejíž sortiment je denně doplňován a součástí služeb je denní donáška čerstvého pečiva. Možné je též přiobjednání bufetové snídaně v nedalekém hotelu Petr.