Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Hoffmann ubytování Praha 5

Levné ubytování v Praze 20 min. metrem od centra. Pokoje se sprchami, WC, SAT TV. Cena od 450 Kč. Parkování pod uzamčením zdarma. Bezplatné WiFi připojení Vašeho notebooku na Internet. Obchod, restaurace - 100 m.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Hoffmann ubytování Praha 5 a jeho okolí:

Levné ubytování v Praze 20 min. metrem od centra. Pokoje se sprchami, WC, SAT TV. Cena 500 Kč/1 os./1 noc ve dvoulůžkovém pokoji. Parkování pod uzamčením zdarma. Bezplatné WiFi připojení Vašeho notebooku na Internet. Obchod, restaurace - 100 m.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hoffmann Praha 5

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hoffmann

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hoffmann, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 5 - Praha 5. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hoffmann. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 5 - Praha 5, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.