Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Akcent ubytování Praha 5

Akcent hotel je nově otevřený tříhvězdičkový hotel postavený na administrativní funkcionalistické budově ze třicátých let minulého století. Díky své poloze a svému vybavení je vhodný nejen pro zahraniční turisty, ale i pro náročnou obchodnickou klientelu.
Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkdisponuje restauracídisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Detailní popis objektu Hotel Akcent ubytování Praha 5 a jeho okolí:

Hotel disponuje 53 prostornými pokoji umístěnými v 7. patře budovy Ženských domovů, k jejichž standardnímu vybavení patří vlastní koupelna s WC, dále TV, SAT, minibar, telefon, fén, trezor, klimatizace a přípojka na vysokorychlostní internet zdarma. Recepce je umístěna v přízemí a je v provozu 24h denně.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Akcent Praha 5

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Akcent

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Akcent, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 5 - Praha 5. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Akcent. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 5 - Praha 5, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.