Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Arbes ubytování Praha 5

Hotel ARBES je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí v centru Prahy na hranici dvou pražských městských obvodů Prahy 5 a Prahy 1 v historickém centru Prahy.Hotel ARBES je vhodný pro obchodní i turistickou klientelu a nabízí celkem 27 pokoju.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hotel Arbes ubytování Praha 5 a jeho okolí:

Hotel ARBES je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí v centru Prahy na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova (Praha 5) a Malé Strany (Praha 1) v historickém centru Prahy. Je situován pod Petřínem a Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Chůze na Karlův most nebo k Národnímu divadlu trvá přibližně 12 minut. Zastávka tramvaje je nedaleko hotelu a stanice metra (Anděl - žlutá trasa B) je 3 minuty chůze od hotelu.

Hotel ARBES je vhodný jak pro obchodní tak turistickou klientelu a nabízí celkovou kapacitu 27 pokojů (62 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích) na čtyřech podlažích. Hotel byl kompletně vybudován z původního rezidenčního domu v roce 1992. Po 8 letech úspěšného provozu hotel prodělal během prvních měsíců roku 2001 a 2002 zásadní rekonstrukci všech pokojů a rekonstrukci celého přízemí hotelu. Nová recepce a nový lobby bar byly vytvořeny v nové, prostorově zvětšené a útulné recepční hale, která spolu s krbem a kavárenskými stolky s pohodlnými křesly slouží k posezení u baru a celkově poskytuje hostům velice pohostinný pocit po příchodu z ulice. Nová odpočinková hala, která je k dispozici pro relaxaci hostů hotelu, je vybavena velice pohodlnými pohovkami a křesly a vyzdobena obrazy staré Prahy, broušeným sklem a ručně malovaným sklem. Moderní a stylový nábytek vytváří pohodu pro hosty, kteří si chtějí číst, vést obchodní jednání, absolvovat schůzky nebo jednoduše sledovat televizi nebo poslouchat hudbu z hotelového CD. Odpočinková hala je umístěna za recepční halou. U příležitosti rozsáhlé rekonstrukce bylo hotelu přidáno nové jméno ARBES dle blízkého ARBESOVA náměstí, pojmenovaného na počest českého spisovatele Jakuba Arbese (1840-1914).



POKOJE

Všech 27 pokojů bylo povýšeno do kategorie ***+. Každý je vybaven novým nábytkem v klasickém stylu, minibarem, satelitním TV, telefonem, minitrezorem, samostatným WC a samostatnou moderní koupelnou vybavenou vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Vkusný, příjemný a moderní styl vybavení a dekorace pokojů přispívá k vysokému komfortu poskytovanému hotelovým hostům.



SLUŽBY

Hostům jsou k dispozici následující služby: 24hodinový recepční provoz, směnárna, příjem kreditních karet VISA, ECMC a AMEX, lobby bar otevřený od 09:00 do 02:00 hodin s širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů. Příjemným překvapením pro hosty je útulná sklepní restaurace-vinárna, ve které je nabízena kvalitní bufetová snídaně a také česká a mezinárodní kuchyně s širokou nabídkou místních a zahraničních vín, českého piva a nealkoholických nápojů pro objednané skupiny hostů. Restaurace je rovněž využívána pro jednání, přednášky a prezentace. Uzavřené a bezpečné parkoviště pro osobní automobily je ve dvoře hotelu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Arbes Praha 5

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Arbes

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Arbes, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 5 - Praha 5. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Arbes. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Praha 5 - Praha 5, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.