Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hostel ARPACAY ubytování Praha 5

Moderní hostel v Praze na Smíchově. 2 - 8lůžkové pokoje nebo apartmány s kuchyňkou a vl. soc. zař..Střešní terasa. Úschovna zavazadel. 3 kuchyňky pro vlastní vaření. Internet ZDARMA (5 klientských PC + WIFI). SAT TV. Ceny 300 - 650 Kč včetně snídaně.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programů


Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hostel ARPACAY ubytování Praha 5 a jeho okolí:

Celková kapacita hostelu: 78 lůžekSociální zařízení: Sociální zařízení je vždy společné pro 2-3 pokoje. Pouze apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.Možnost vlastního vaření: V hostelu jsou k samostatnému vaření pro hosty k dispozici 3 plně vybavené kuchyňky + další v každém z apartmánů.Služby:Hlavní recepce otevřena denně 7:00 - 24:00 hodin.Ubytovat se můžete od 12:00 do 24:00 hodin, uvolnit pokoj pro úklid je potřeba do 10:00 v den odjezdu. Pokud plánujete dřívější příjezd nebo pozdější odjezd, můžete si Vaše zavazadla uschovat na recepci.Po příjezdu dostanete proti záloze 300,- Kč/pokoj vlastní klíč, takže máte volný přístup do hostelu v jakoukoliv denní i noční hodinu.Pokoje se nacházejí ve dvou oddělených budovách naproti sobě (ARPACAY hostel RED a GREEN). V obou budovách je recepce a v obou se podávají snídaně.Snídaně (v ceně ubytování) se podává od 7 do 10 hodin. Snídaně obsahuje šunku, sýr, máslo, chléb a bílé pečivo, cornflakes s mlékem, kávu, čaj nebo džus.Pro chvíle odpočinku můžete využít střešní terasu s krásným výhledem na celou Prahu nebo v každé budově jednu stylovou společenskou místnost.

V hostelu naleznete 5 PC s rychlým připojením k Internetu ZDARMA + WIFI ve všech pokojích.Pokud budete potřebovat něco vyprat, přímo v hostelu je Vám k dispozici pračka se sušičkou.Hlídané parkoviště najdete na Knížecí asi 300 m od hostelu.Do 500 m od našeho hostelu (na Andělu) najdete velké nákupní centrum Nový Smíchov se supermarketem Carrefour otevřené 7 dní v týdnu do 24:00, 2 multikina, poštu, bazén a několik bank.V okolí hostelu se nachází velké množství restaurací, pizzerií, café a hospůdek, mimo jiné i značková restaurace přímo v pivovaru STAROPRAMEN, kde můžete ochutnat veškerou produkci tohoto pivovaru v té nejlepší kvalitě!Přímo na recepci se můžete informovat či objednat spoustu výletů a průvodcovaných okruhů v Praze i okolí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHostel ARPACAY Praha 5

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hostel ARPACAY

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hostel ARPACAY, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 5 - Praha 5. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hostel ARPACAY. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hostel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Praha 5 - Praha 5, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.