Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel LTC Praha ubytování Praha 5

Hotel je situován v jižní části Prahy, v městské části Zbraslav, při levém břehu řeky Vltavy. Hotel, který se nachází v přírodním tenisovém areálu LTC Zbraslav, nabízí ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Detailní popis objektu Hotel LTC Praha ubytování Praha 5 a jeho okolí:

Má přímé napojení na dálnici D1 a výpadovky na Strakonice a Slapy. Centrum města je dosažitelné za cca 20 minut jízdy autem a snadno dostupné je i městskou hromadnou dopravou. Hotel, který se nachází v přírodním tenisovém areálu LTC Zbraslav, nabízí ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizním přijímačem. K standardním hotelovým službám nabízí i prostory, a technické zázemí s projektorem pro celoplošné promítání a internetem, vhodné pro společenské a podnikové akce a školení. Charakteristiku hotelu dokresluje i tradiční klubová atmosféra s možností využití tenisových kurtů a hal pod vedením profesionálních trenérů. Přímo proti areálu hotelu se nachází bývalý klášter, který byl původně loveckým dvorem Přemysla Otakara II., kde byli pohřbeni králové Václav II, Václav III., královna Eliška, manželka Jana Lucemburského, a král Václav IV. S klášterem je spojen i kostel sv. Jakuba. Prelatura kláštera byla později přebudována na zámek s podmanivou zahradou.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel LTC Praha Praha 5

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel LTC Praha

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel LTC Praha, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 5 - Praha 5. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel LTC Praha. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 5 - Praha 5, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.