Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 5 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmán Anděl ubytování Praha 5

Domácky zařízené ubytování v centru Prahy se slušným komfortem. Apartmá se nachází v klidná a útulné uličce v novém domě s výtahem. Svou polohou však zaručuje, že to nebudete mít daleko do historického centra města ani do restaurací, kaváren a obchodů.
Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Apartmán Anděl ubytování Praha 5 a jeho okolí:

Náš dům je z roku 1999, nachází se v útulné uličce cca 75 m od stanice metra Anděl. Ve stejné vzdálenosti jsou zastávky tramvají č. 4, 6, 7, 9, 12, 14 a jiné, zabezpečující pohodlné spojení s centrem.V současné době máme k dispozici 3 apartmá úplně připravené k ubytování. 2 jednopokojové apartmá (garsonky), celková plocha 37 m2 a 39 m2, obsahující chodbu, koupelnu s WC a vanou, pokoj s vestavěnou kuchyňkou a balkon-terasu s osvětlením a výhledem na klidný vnitřní dvorek. 1 dvoupokojový se samostatnou kuchyní-jídelnou, plocha 97 m2. Ve velkém apartmá se nachází 2 ložnice, velká koupelna, malá koupelna se sprchovým koutem a velká hala s předsíní + balkon.Pro Vaše pohodlí máme v apartmánech žehličku s prknem, stojan s časopisy, "informační šuplík" s plánkem Prahy, turistickým, kulturním programem a jinými zajímavostmi. V domě je výtah. V podzemní garáži je možnost parkování.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Anděl Praha 5

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Anděl

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Anděl, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 5 - Praha 5. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Anděl. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Praha 5 - Praha 5, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.