Další ubytování Praha 4Chodov Praha 4Chodov a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4Chodov Praha 4Chodov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion A. V. Pension Praha ubytování Praha 4PenzionChodov Penzion Praha 4PenzionChodov

A. V. Pension Praha je rodinný penzion v klidné vilové čtvrti poblíž stanice metra Chodov. Dvoulůžkové pokoje s možností sociálního zařízení, kuchyňky a TV se satelitem. Terasa, bazén. Možnost zajištění kulturního programu.
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion A. V. Pension Praha ubytování Praha 4PenzionChodov Penzion Praha 4PenzionChodov a jeho okolí:

A. V. Pension Praha je rodinný penzion v klidné vilové čtvrti poblíž stanice metra Chodov, kde je otevřeno nové obchodně-společenské Centrum Chodov se širokou nabídkou obchodů a služeb.

K dispozici je osm dvou až tří-lůžkových pokojů. Maximální kapacita s přistýlkami je 20 lidí (optimum je 16 lidí).

Většina pokojů je dvoulůžkových a má samostatnou koupelnu, nebo sprchu. Pro rodiny máme k dispozici také třílůžkové apartmá s koupelnou, kuchyňským koutem a jídelnou. Dva pokoje používají jednu komfortní koupelnu na chodbě. Pokoje jsou vybaveny minibary, WiFi připojením na Internet, barevným televizorem se satelitem, radiobudíkem, varnou konvicí s hrnečky, kávou a čajem. Hosté mohou využít přístupu k Internetu v naší recepci. V letním období je v zahradě k dispozici pro osvěžení bazén a posezení na terase.